Проплата та доставка

Шановні клієнти нашого магазину, щоб уникнути плутанини і непорозумінь, замовлення по телефону не приймаємо, тому не вважайте за труд і оформите замовлення в інтернеті.

Відправка товару по вівторках і п’ятницях. Крім винятків.

Всі замовлення по Україні відправляються Новою поштою тільки після оплати на карточку ПриваБанку. Мінімальна ціна доставки по Україні 30 – 40 грн. (для друкарської продукції). Номер картки надсилається СМС-повідомленням, після оформлення замовлення. Оплатити своє замовлення можна в будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг Privat24.

По всій Україні замовлення відправляються “Нової поштою” з центрального складу в м. Ірпінь або з Києва (звідки не проводилася б відправка – на ціну і швидкість це не впливає).

По Києву доставка здійснюється Новою поштою.

Стосовно гуртових закупівель – в нашому інтернет-магазині ціни не змінюются від кількості товару.

При оформленні оптового замовлення по запиту ми надаємо:
– Свідоцтво про державну реєстрацію (копія);
– Свідоцтво про сплату єдиного податку (копія);
– Товарний чек.

Після оформлення замовлення чекайте дзвінка від менеджера. Інтернет – магазин обробляє замовлення 5 днів на тиждень (неділя та понеділок – вихідний). Замовлення обробляються з 10.00 до 18.00. Укомплектування замовлення і його відправка проводиться протягом 1-5 робочих днів, в залежності від завантаженості та інших обставин.

Наші контакти: