П’єр і місто лабіринтів Таємниця Емпайр Мейз Тауер

(2 відгуків)

175 грн.

Старий Лев
Маруяма Чіхіро

Ілюстрації: Камігакі Хіко

Обкладинка: тверда

Формат: 260×350 мм.

36 стор.

Опис

П’єр і місто лабіринтів Таємниця Емпайр Мейз Тауер видавництво Старого Лева

П’єр і місто лабіринтів Таємниця Емпайр Мейз Тауер. Захоплююча книга з неймовірними ілюстраціями. На ілюстраціях досить дрібні елементи, але це зовсім не відволікає від основного завдання. На кожній карті є додаткові завдання. Досить цікаво для ігор на уважність і посидючість. Книжка форматом 260×350 мм в твердій палітурці, 36 стр., Розрахована на вік 7-12 років.

читати далі опис

2 відгуки для П’єр і місто лабіринтів Таємниця Емпайр Мейз Тауер

  1. Марія Соломинка

    Видання дуже сподобалося. Хороше оформлення і головне – багато малюнків, щоб привернути увагу дитини на дрібні деталі. Це розвиває логичне мислення, увагу та гарно сприяє на непосидючих малеч. Хороша книжка.

  2. Олена Кожухевич

    Класна книжка. Замовила для своєї донечки, дуже вона непосидюча. Коли отримала книжку та дала дитині – радощів було дуже багато. Мого сонечка не було чути аж півгодини, донечка уважно розглядала ілюстрацїї. Маленьким пальчиком відслідковувала дрібні деталі та дуже емоційно їх коментувала. Я собі тихенько посміхалася та раділа, що замовила цю книжку. Реомендую усім батькам, які хочуть щоб їх дитина розвивалася та працювала з книгою, а не з планшетом чи смартфоном.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…