Неймовірні пригоди М’якуша, Нетака та Непосидька

(2 відгуків)

135 грн.

Школа
Юхим Чеповецький

Серія: Дитячий бестселер

Обкладинка: тверда 176 стор.

Формат: 170х240 мм.

ISBN: 9789664290255 Категорія: Позначка:

Опис

Неймовірні пригоди М’якуша, Нетака та Непосидька Юхим Чеповецький видавництво Школа

Неймовірні пригоди М’якуша, Нетака та Непосидька – автор Юхим Чеповецький, видавництво Школа. Дана книжка включає в себе першу частину казки-повісті, яка вийшла в світ у 1959 році. Автор цієї казки народився в серпні 1919 року в Києві. Тож, давайте ближще до самої казочки. Жив-був хлопчик Петя, на прізвище Мамин-Папин, більш зніженої і розбещеної дитини ще пошукати. Ще б пак, адже привозили його кожен день в школу на татовій машині, а сніданки давали такі великі, що вони займали весь портфель і зошити доводилося прив’язувати зверху.

читати далі опис

2 відгуки для Неймовірні пригоди М’якуша, Нетака та Непосидька

  1. Ярина Мотусевіч

    Це мабудь одне й з найкращіх видань яке я купила для свого синочка за останній час. Книжечка для нього стала найулюбленішою. Якісне оформлення та зрозумілою мовою написаний текст. Такі книжки просто треба купувати для дітей. Багато чого повчального та цікавого знайдете на сторінках цієї книжки.

  2. Віталина Сушко

    Така собі повчальна книжка. Багато чого можна прочитати про дітей та їх батьків. Та посміятися разом зі своєї дитиною. Ну просто кумедні вчинки. Текст дуже легко читається. Оформлення дуже якісне. Купувати це виданнч просто треба.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…