Маленький Мук Вільгельм Гауф

(2 відгуків)

120 грн.

а-ба-ба-га-ла-ма-га
Вільгельм Гауф

Ілюстрації: Ростислав Попський

Обкладинка: тверда

Формат: 240х305 мм.

24 стор.

ISBN: 9786175851050 Категорія: Позначка:

Опис

Маленький Мук Вільгельм Гауф ілюстрації Ростислава Попського видавництво а-ба-ба-га-ла-ма-га

Маленький Мук Вільгельм Гауф – ілюстрації Ростислава Попського, видавництво а-ба-ба-га-ла-ма-га. Казка про те, що не можна судити про людину по його зовнішності і про те, що не можна насміхатися над іншими. А також про перемогу маленької людини (тут в буквальному сенсі) над сильними світу цього. Правда, без чарівництва не обійшлося (адже інакше це було б все-таки неможливо). Вільгельм Гауф – кращий і улюблений казкар всіх часів, славний не тільки своїм Маленьким Муком. Для людини, який не дожив до свого 25-річчя, він встиг зробити дуже багато.

читати далі опис

2 відгуки для Маленький Мук Вільгельм Гауф

  1. Іванка Мережко

    Красиве сучасне видання але казка дуже стара та цікава. Купила для своєї донечки. Книжечка сподобалася, особливо ілюстрації. Текст для дитини зрозумілий. Рекомендую.

  2. Алла Скрипка

    Дуже гарна книжка у сучасному оформленні. Купила цю книжку для мого племінника. Він відразу став роздивлятися малюнки. Малюнки дійсно дуже класні. Потім казочку йому прочитала матуся на ніч. Ото потім він по тексту став задавати питання. Прийшлося щось додумувати по казці та відповідати. Книжка дуже сподобалася.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…