Кресало Ганс Християн Андерсен

(2 відгуків)

230 грн.

а-ба-ба-га-ла-ма-га
Ганс Християн Андерсен

Ілюстрації: Владислав Єрко

Обкладинка: тверда

Формат: 300×300 мм.

24 стор.

ISBN: 9786175850077 Категорія: Позначка:

Опис

Кресало Ганс Християн Андерсен видавництво а-ба-ба-га-ла-ма-га Ілюстрації Владислав Єрко

Кресало Ганс Християн Андерсен – видавництво а-ба-ба-га-ла-ма-га. Ілюстрації Владислав Єрко. Ілюстрації і оформлення книги на дуже високому рівні. Багато добре опрацьованих дрібних деталей, заради цих зображень варто купувати і гортати цю книжку. Переклад на висоті, як завжди в книгах від цього видавництва. Андерсен не був першовідкривачем у жанрі датської казки, проте саме йому вдалося, зберігаючи найкраще з народних традицій. А також надати своїм героям справжніх людських рис і створити чудові казки, якими вже понад сто років зачитуються читачі в усьому світі.

читати далі опис

2 відгуки для Кресало Ганс Християн Андерсен

  1. Лариса Миколаївна Щур

    Книжка мене дуже порадувала. Я замовила її для свого онука. Він любить книжки. Оформлення таке, як на подарунок. Казка ця не просто цікава,а ще й повчальна для дітей. Зрозуміло, що я з цією казкою знайома ще з дитинства, тому її і купила. Замовлення моє прийшло вчасно. Онук дуже задоволений.

  2. Лідія Гондарєва

    Купила на подарунок для знайомої дитини. Чудова книжка. Стара казка у гарному сучасному вигляді. Подивилась на текст – переведено на українську мову дуже ретельно. Малюнки такі, що сама була зацікавлена. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…