Джордж і корабель часу Люсі Гокінг

(2 відгуків)

140 грн.

Старий Лев
Люсі Гокінг

Обкладинка: тверда

Формат: 145×200 мм.

384 стор.

Опис

Джордж і корабель часу Люсі Гокінг видавництво Старий Лев

Джордж і корабель часу Люсі Гокінг. Видавництво Старий Лев. Джордж і його вірний супутник Бульцман, встрибують в космічний корабель. Друзі мчать просторами всесвіту до нових пригод. І Ви не повірите, де виявляться наші мандрівники……. Наші герої приземляться не на іншій планеті, а в майбутьньому планети Земля. Гірка і грусная картина постає перед нашими мандрівниками. Рідна планета Земля наполовину зруйнована. Люди живуть в світі страху. Всі повинні підкоряться волі негідника і самодура – Трелліса Дампа. У цьому світі введена заборона на науку, а прекрасні міста і тропічні ліси просто зникли з лиця Землі. Скрізь розруха…… Що буде далі? Варто почитати!

читати далі Розгорнути/закрити

2 відгуки для Джордж і корабель часу Люсі Гокінг

  1. Ірина Орисько

    Замовили всі книжки цього автора для мого сина. Цікаві пригоди Джоржа. Син просто в захваті. Зрозуміло, що мені дуже приємно, що дитина цікавиться книжками. Бумага у книжок добра та обкладинка теж. Переклад на українську мову мене теж порадував. Приємно, що вже багато дитячих книжок переклали на українську мову. Можна знайти класику та сучасну літературу. Рекомендую.

  2. Натан Ромазин

    Хорошо оформленная книга. Приятно взять в руки. Понятно, что еще и интересная. Рекомендую всю серия. Мой сын очень доволен книгами.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…