Дракони, вперед! Катя Штанко

(2 відгуків)

115 грн.

а-ба-ба-га-ла-ма-га
Катя Штанко

Обкладинка: тверда

Формат: 142 х 213 мм.

242 стор.

Опис

Дракони, вперед! Катя Штанко видавництво а-ба-ба-га-ла-ма-га

Дракони, вперед! Катя Штанко – видавництво а-ба-ба-га-ла-ма-га. Дуже вдалий письменницький старт вийшов у Катерини Штанко. В цій книзі дракони… виростають з насіння. І, як наслідок, травоїдні, а вірніш – фруктові. Інтригує, чи не так? Книжка просто руйнує вигадки про них (що-що, але уявити, що дракони ростуть з землі як якісь рослинки…). Хлопчик знаходить дивний фрукт, з якого і вирощує випадково собі дракончика. І спочатку все ніби нічого, але згодом, за всіма законами жанру, з’являються погані хлопці, від яких треба рятуватися, і пригоди так закручуються, що паморочиться голова…

читати далі опис

2 відгуки для Дракони, вперед! Катя Штанко

  1. Ганна Лофит

    После прочтения этой книжки моя дочь сказала, что тоже хочет вырастить себе дракончика. Мой ребенок до сих пор верит в Деда Мороза, верит,что найдет вот такой вот плод и вырастит ручного дракончика. Это зорошо, что верит и я ее не разубеждаю в этом. Всему свое время. Книжка просто чудо. Качество и цена тоже номальные.

  2. галина самченко

    Кумедна та цікава книжечка. Така собі нереальна історія. Але…..): все може бути. Купила для свого сина. Він дуже любить фентазі, казки. Дитина просто в захваті. Рекомендую.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…