Домашня логопедія Журавльова А. Федієнко В.

(2 відгуків)

150 грн.

Школа
Журавльова А. Федієнко В.

Обкладинка: тверда

Формат: 205х290 мм.

112 стор.

ISBN: 9789664294956 Категорія: Позначка:

Опис

Домашня логопедія Журавльова А. Федієнко В. видавництво Школа

Домашня логопедія Журавльова А. Федієнко В. – видавництво Школа. Якщо ви стурбовані тим, що дитина не вміє вимовляти деякі звуки, то ця книга саме для Вас. Найбільш поширеним системним порушенням мовлення у дітей дошкільного віку є загальне недорозвинення мови. За винятком окремих випадків, коли потрібне втручання спеціалістів-логопедів, ви можете впоратися з цією проблемою самостійно.

читати далі опис

2 відгуки для Домашня логопедія Журавльова А. Федієнко В.

  1. Света Корнийчук

    Полезное издание. Ну, естественно, оно как дополнительный материал. Я считаю, что все равно необходимо ходить к специалисту на занятия. Моя сестра с маленьким племянником так и делают. Книжечку я для них все таки купила. Пусть сестра тоже не лентяйничает, а занимается с ребенком.

  2. Оксана Пролісок

    Така книжка дуже потрібна, якщо у дитини не все гаразд з вимовою. Я купила цю книгу для свого сина. Звісно, що ми ходимо до логопеда але я вдома займаюся сама з дитиною. Книжка корисна та цікава для дитини. Мій хлопчисько залюбки береться за заняття. Ілюстрацій не багато але вони розміщені по темах. Так що дитині можна показати малюнок та попросити озвучити необхідну вправу. Рекомендую небайдужим батькам.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…